1x01 Pilot

15. května 2011 v 9:15 | Véja |  S1 - EPIZODY
Rock - nejlepší klub sportovní gymnastiky v okolí. Spousta gymnastek snažící se získat titul elitní gymnastky a zúčastnit se olympiády. Tři nejlepší kamarádky jsou přesvědčeny, že jsou to právě ony, kdo pojede na závod v Bostonu a kvalifikují se do národního týmu. Ovšem ještě neví o nové a zcela neznámé Emily Kmetko, která se přistěhovala teprve nedávno. A když by nedostala od Americké gymnastické akademie stipendium, nikdy by neměla možnost dostat se do takhle dobrého týmu. Emily dostává od svých nových sokyň výraznou lekci. Hlavně od Lauren, která z jejího přestupu cítí velkou konkurenci. A tak začíná její boj.
Mezitím nahlédneme do jednotlivých rodin. Lauren, která nemůže vystát otcovu výkonnou asistentku. A jak oba dva tají - i jeho nynější přítelkyni. Emily cestou domů zpozoruje v autě jednoho chlapce z Rocku spolu s Kaylie. Ze strachu, že si ji všimnou rychle uteče. Doma na ní už čeká její ztřeštěná matka a bratr, který je připoután na invalidní vozík. Vzhledem ke stavu, v jakém se její rodina nachází je nucena při tvrdých trénincích chodit po večerech do práce.- Pizza Shacku. Mezitím Kaylie odveze její utajovaný přítel Carter domů, kde se setká s Lauren. Té hned vrtá hlavou, co se mezi těmi dvěma odehrává. A snaží se Kaylie opět přesvědčit, aby to Emily co nejvíc znepříjemnila.
První den v práci to nemá Emily zrovna lehké. Potká kluka, který se jí zalíbí. Díky tvrdým pravidlům Rocku ale neriskuje a snaží se držet Razora co nejdál od těla.
Druhý Emilynin den začíná zaspáním a závodem v Rocku. Nejprve to vypadá, že je to přesně tak, jak holky očekávají. Po Laureniným nečekaném pádu z kladiny je však téměř rozhodnuto. Pokud Emily nepokazí svůj skok a kladinu, pojede spolu s Kaylie a Payson na nároďák. Když Payson skáče, Lauren využije nesoustředěnosti diváků a přepíše ve spisech vzdálenost můstku pro Emily. Nic netušící Emily se chystá ke skoku. Ten ji však nevyjde a následuje těžký pád a poranění krku. Odnesou ji na nosítkách. Když čeká s matkou na sanitku, rozhodne se po delším rozhovoru, že se svého cíle jen tak nevzdá a že si skok zopakuje. Lauren protestuje, ale i přesto se Emily nevzdává. Nyní si však můstek upraví sama. Poslední šance ji vyjde a ona se tak stává třetí elitní gymnastkou. A třetí gymnastkou Rocku, která pojede na nároďák.
Ke konci epizody se objevuje Laurenin otec v Rocku. Kde promlouvá trenéru. A pod záminkou vydírání ho "donutí," aby přijal možnost trenéra v klubu Denver a vzal s sebou Lauren. Protože tam bude mít větší možnost zajistit, aby se Lauren dostala do elitní trojky. Když přijdou další den gymnastky spolu s rodiči na trénink, tělocvična je prázdná a nikdo neví kam jejich trenér Marty odešel. Děvčata tomu nemohou uvěřit, obzvlášť, když spolu s ním odejde i Lauren.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama