1x04 Neděle krvavý Sasha

15. května 2011 v 9:18 | Véja |  S1 - EPIZODY
Čtvrtá epizoda začíná v kostele, kam zamíří Summer společně s Lauren a jejím otcem. Sasha Belov, tedy nový trenér v Rocku si postupně svolává gymnastky, aby se dostavili na trénink. Tam se ale scházejí pouze čtyři, Lauren, Emily, Kaylie a Payson. Později je všem jasné, proč jsou v tělocvičně pouze ony. - porušili pravidlo. To jim však zprvu nedochází. Vše se ale změní v momentě, kdy trenér každé přinese pivo a pobídne je, aby si taky dali. Vždyť to je to, co chtějí, být jako všichni náctiletí. Pokud se však chtějí dostat na olympiádu, musí svůj přístup změnit a to po dnešní epizodě zajisté změní.
Jakmile musí odjet Emily do Rocku, nemůže se dostavit na svou první směnu do Pizza Shacku - místní pizzy. A tak se její matka Chloe rozhodne za ní zaskočit, poznává mladého kluka Damona, který je zhruba ve věku jako Emily. Mezitím zajede Carter za bratrem Kaylie - Leem. Je to jeho nejlepší přítel, a proto se odváží svěřit se mu s něčím,čeho opravdu lituje. - měl poměr s Lauren a Kaylie o tom neví.
Při "tréninku", nebo- li trestu, který si holky vybrali za navštívení jedné akce, navštíví Sashu také Laurenin otec a promlouvá s ním. - tím jsou také osvobozeny od nekonečných šplhů na provazech. Sasha venku narazí na Cartera, který se snaží dostat do Rocku a upozornit Lauren, aby neprozradila jejich malé tajemství. Sasha ho však nepouští, místo toho se vrací zpět za holkama do tělocvičny a připravuje si pro ně tzv. terapii. Tou se snaží sjednotit jejich vzájemné vztahy. Posledním trestem pro ně je mytí všech žíněnek v tělocvičně, v tu chvíli se ale mezi holkama rozpoutá hádka, která se uklidní, jakmile si všechny promluví o svých problémech. Projednou se dohodnou a pomůžou Emily dostat se z tělocvičny do práce.
Co Emily pracuje, Sasha je zaměstnán Paysoninou matkou Kim a Lauren, Kaylie a Payson si mezitím svěří svá momentální největší tajemství a slíbí si, že od teď to bude pro každou z nich jiné, tak končí i tato epizoda. Všechny jsou za dobře, trenér Sasha je spokojený a Carter s Lauren si také vyřešili trable minulé noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama