S1 - EPIZODY

1x04 Neděle krvavý Sasha

15. května 2011 v 9:18 | Véja
Čtvrtá epizoda začíná v kostele, kam zamíří Summer společně s Lauren a jejím otcem. Sasha Belov, tedy nový trenér v Rocku si postupně svolává gymnastky, aby se dostavili na trénink. Tam se ale scházejí pouze čtyři, Lauren, Emily, Kaylie a Payson. Později je všem jasné, proč jsou v tělocvičně pouze ony. - porušili pravidlo. To jim však zprvu nedochází. Vše se ale změní v momentě, kdy trenér každé přinese pivo a pobídne je, aby si taky dali. Vždyť to je to, co chtějí, být jako všichni náctiletí. Pokud se však chtějí dostat na olympiádu, musí svůj přístup změnit a to po dnešní epizodě zajisté změní.
Jakmile musí odjet Emily do Rocku, nemůže se dostavit na svou první směnu do Pizza Shacku - místní pizzy. A tak se její matka Chloe rozhodne za ní zaskočit, poznává mladého kluka Damona, který je zhruba ve věku jako Emily. Mezitím zajede Carter za bratrem Kaylie - Leem. Je to jeho nejlepší přítel, a proto se odváží svěřit se mu s něčím,čeho opravdu lituje. - měl poměr s Lauren a Kaylie o tom neví.
Při "tréninku", nebo- li trestu, který si holky vybrali za navštívení jedné akce, navštíví Sashu také Laurenin otec a promlouvá s ním. - tím jsou také osvobozeny od nekonečných šplhů na provazech. Sasha venku narazí na Cartera, který se snaží dostat do Rocku a upozornit Lauren, aby neprozradila jejich malé tajemství. Sasha ho však nepouští, místo toho se vrací zpět za holkama do tělocvičny a připravuje si pro ně tzv. terapii. Tou se snaží sjednotit jejich vzájemné vztahy. Posledním trestem pro ně je mytí všech žíněnek v tělocvičně, v tu chvíli se ale mezi holkama rozpoutá hádka, která se uklidní, jakmile si všechny promluví o svých problémech. Projednou se dohodnou a pomůžou Emily dostat se z tělocvičny do práce.
Co Emily pracuje, Sasha je zaměstnán Paysoninou matkou Kim a Lauren, Kaylie a Payson si mezitím svěří svá momentální největší tajemství a slíbí si, že od teď to bude pro každou z nich jiné, tak končí i tato epizoda. Všechny jsou za dobře, trenér Sasha je spokojený a Carter s Lauren si také vyřešili trable minulé noci.

1x03 Makat naplno

15. května 2011 v 9:17 | Véja
Ve třetí epizodě se snaží otec Lauren ( Steve Tanner) přimět bývalého gymnastu Sashu Belova, aby se vrátil ke gymnastice a trénoval gymnasty v Denveru. Belov ale nechce o Denveru ani slyšet, zato ho však láká tým Rocku.
Jakmile se dohodnou a on se rozhodne přijet do Rocku, po několika hádkách rodičů gymnastek se chce raději vrátit zpět. Zastaví ho až Payson, která ho společně s ostatními gymnastkami přemluví a domluví mu, že bez něj na nároďáku neuspějí. Změní tedy názor a zavádí nové, přísné podmínky nejen pro gymnasty, ale i jejich rodiče.
Payson, Kaylie a Emily navštíví Spruce Juice. kde narazí i na Lauren a její "přítelkyně". Pohledný mladík jim nabídne letáček s pozvánkou na párty, Kaylie nabídne Payson, aby tam šli - ta odmítá. A tak se Kaylie zeptá Emily - ta na rozdíl od Payson souhlasí. Nakonec však jdou všichni tři.
Na párty se snaží zařadit do běžného studentského života a užít si večer. Emily potkává svéhospolupracovníka z Pizza Shacku - Razora. Stejně tak se ale seznamuje i s jeho kamarádem Damonem. Dozvídá se, že mají kapelu s názvem Shelter Pups. Zaposlouchané ztratí kontrolu nad opilou Kaylie, která se mezitím "předvádí" před skupinkou podobně opilých kluků. Ve stojce si všimne, že na ní kouká její přítel Carter, kterého tam ani zdaleka nečekala. Po menší hádce odjíždějí s Leem domů. Z pozadí na ně koukají Razor a Damon a každý z nich si dělá na Emily zálusk. Stejný plán má však i Leo. Cestou domů nejprve odveze Payson a Emily si nechá naposledy. Vyzvídá, kdo byl Razor a zdá se, že se snaží na Emily zapůsobit.
Mezi tím vším se odehrávají Laureniny narozeniny tentokrát s přítomností Summer - přítelkyně otce Steva. Lauren se Summer se pohádají a Lauren odchází uražená na párty, odkud před nemalou chvílí odjeli holky. Najde sedět nešťastného Cartera na houpačce, přisedne si a po krátkém rozhovoru se začnou líbat a jak můžeme vidět na konci epizody - vyspí se spolu. Carter si však zapomněl v posteli telefon a po přečtení sms od Kaylie si Lauren uvědomila, co právě provedla….

1x02 Kde je Marty?

15. května 2011 v 9:17 | Véja
Po Martyho odchodu neni v Rocku žádný hlavní trenér, a tak se nedodržují pravidla a nikdo se nevěnuje tréninku tolik, kolik by mu věnovali v Martyho přítomnosti.
Když se jde Emily poptat po svých penězích ze stipendia potká Kaylieniného bratra Lea. Mezitím nahlédneme do Denveru, kde už pilně trénuje Lauren se svým trenérem, Martym. Jakmile se Laurenin otec rozhodne oznámit jejich vztah, objeví je po chvilce v objetí schované v kanceláři. - odchází z kanceláře rozčilená.
Razor se v Pizza Shacku snaží opět zapůsobit na Emily, která se drží. Snaží se nesvěřovat se s detaily spojené s její osobností. Když už ale naváže řeč na trénování, objeví se v pizze její matka s prosbou, aby s ní šla ihned ke Cruzovým na naléhavou schůzku ohledně vedení Rocku. Payson a Kaylie zatím plánují cestu do Java Ramy, kterou doopravdy nehodlají navštívit. Ve skutečnosti jedou za Martym, aby zjistili, proč vlastně odešel z jejich týmu. A tak vyrážejí společně s Paysoninou sestrou Beccou na dlouhou cestu.
V Denveru se ihned po příchodu pouští Payson do rozhovoru s Martym a Kaylie mezitím probírá osobní problémy s Lauren. Marty se snaží přesvědčit Payson, že jediný důvod proč odešel je, ž tady je to pro něj výhodnější. Jen tak totiž dokáže přimět samotnou Pay k tomu, aby důvěřovala sama sobě, že právě kvůli sobě dělá gymnastiku a že to také sama zvládne. Ne vždy u toho totiž musí být on sám.Cesta domů je tichá, holky jsou smutné a zároveň naštvané za to, co jim jejich trenér provedl. když zastaví na benzínce, začnou si jich všímat parta kluků. Pomalu se přibližují, když však začne dělat Payson směrem k nim přemety, přidá se k ní Emily a ukážou jim, že s nimi nebude nejlepší si zahrávat. Ke Kaylie domů dorazí o dvě hodiny později, kde na ně čekají její rodiče. Leo se rozhodne, že je odveze domů. Jako poslední odváží Emily, v autě se trochu zapovídají a je vidět, že to mezi nimi pěkně jiskří.Ke konci dílu navštěvuje Kaylinina matka Martyho. Oznámí mu, že takhle už dál pokračovat nemůžou, i když ho má stále opravdu ráda. Neodolá a cestou k autu se k němu vrátí a políbí ho. To ale netuší, že mezitím projíždí Emilina matka a jejich utajovaný vztah prokoukne.
Lauren si v posteli prohlíží společnou fotografii s Carterem a Marty se odhodlá a zavolá Tannerovi. oznámí mu, že už mu nehodlá dělat cvičenou opičku a že si bude muset najít někoho jiného, kdo bude jeho gymnastky trénovat.

1x01 Pilot

15. května 2011 v 9:15 | Véja
Rock - nejlepší klub sportovní gymnastiky v okolí. Spousta gymnastek snažící se získat titul elitní gymnastky a zúčastnit se olympiády. Tři nejlepší kamarádky jsou přesvědčeny, že jsou to právě ony, kdo pojede na závod v Bostonu a kvalifikují se do národního týmu. Ovšem ještě neví o nové a zcela neznámé Emily Kmetko, která se přistěhovala teprve nedávno. A když by nedostala od Americké gymnastické akademie stipendium, nikdy by neměla možnost dostat se do takhle dobrého týmu. Emily dostává od svých nových sokyň výraznou lekci. Hlavně od Lauren, která z jejího přestupu cítí velkou konkurenci. A tak začíná její boj.
Mezitím nahlédneme do jednotlivých rodin. Lauren, která nemůže vystát otcovu výkonnou asistentku. A jak oba dva tají - i jeho nynější přítelkyni. Emily cestou domů zpozoruje v autě jednoho chlapce z Rocku spolu s Kaylie. Ze strachu, že si ji všimnou rychle uteče. Doma na ní už čeká její ztřeštěná matka a bratr, který je připoután na invalidní vozík. Vzhledem ke stavu, v jakém se její rodina nachází je nucena při tvrdých trénincích chodit po večerech do práce.- Pizza Shacku. Mezitím Kaylie odveze její utajovaný přítel Carter domů, kde se setká s Lauren. Té hned vrtá hlavou, co se mezi těmi dvěma odehrává. A snaží se Kaylie opět přesvědčit, aby to Emily co nejvíc znepříjemnila.
První den v práci to nemá Emily zrovna lehké. Potká kluka, který se jí zalíbí. Díky tvrdým pravidlům Rocku ale neriskuje a snaží se držet Razora co nejdál od těla.
Druhý Emilynin den začíná zaspáním a závodem v Rocku. Nejprve to vypadá, že je to přesně tak, jak holky očekávají. Po Laureniným nečekaném pádu z kladiny je však téměř rozhodnuto. Pokud Emily nepokazí svůj skok a kladinu, pojede spolu s Kaylie a Payson na nároďák. Když Payson skáče, Lauren využije nesoustředěnosti diváků a přepíše ve spisech vzdálenost můstku pro Emily. Nic netušící Emily se chystá ke skoku. Ten ji však nevyjde a následuje těžký pád a poranění krku. Odnesou ji na nosítkách. Když čeká s matkou na sanitku, rozhodne se po delším rozhovoru, že se svého cíle jen tak nevzdá a že si skok zopakuje. Lauren protestuje, ale i přesto se Emily nevzdává. Nyní si však můstek upraví sama. Poslední šance ji vyjde a ona se tak stává třetí elitní gymnastkou. A třetí gymnastkou Rocku, která pojede na nároďák.
Ke konci epizody se objevuje Laurenin otec v Rocku. Kde promlouvá trenéru. A pod záminkou vydírání ho "donutí," aby přijal možnost trenéra v klubu Denver a vzal s sebou Lauren. Protože tam bude mít větší možnost zajistit, aby se Lauren dostala do elitní trojky. Když přijdou další den gymnastky spolu s rodiči na trénink, tělocvična je prázdná a nikdo neví kam jejich trenér Marty odešel. Děvčata tomu nemohou uvěřit, obzvlášť, když spolu s ním odejde i Lauren.
 
 

Reklama